ESAIAS THORÉN. Färglitografi, hönsfåglar, signerad och daterad -53, numrerad 95/360.

331525. ESAIAS THORÉN. Färglitografi, hönsfåglar, signerad och daterad -53, numrerad 95/360.

50x60, yttermått 64x73 cm.
Esaias THOREN (1901-1981).

Ej examinerad ur ram, glas med slitage.

Esaias Thorén (1901–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x60, yttermått 64x73 cm.
Esaias THOREN (1901-1981).

Esaias Thorén (1901–1981)

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 150