PIEDESTALER, 2 stycken, mahogny, 1900-tal.

331520. PIEDESTALER, 2 stycken, mahogny, 1900-tal.

Höjd 75-125 cm.

Slitage samt sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 75-125 cm.

Slitage samt sprickor.

Antal besök: 710