PSALMODIKON, trä, 1800-tal.

PSALMODIKON, trä, 1800-tal.
3315160. PSALMODIKON, trä, 1800-tal.

Längd ca 103 cm bredd 9-19, höjd 10 cm.

Bruks- och ytslitage, maskstungen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 468