SOFFBORD, mahogny och travertin, Josef Frank, Svenskt Tenn, modell 965.

331483. SOFFBORD, mahogny och travertin, Josef Frank, Svenskt Tenn, modell 965.

Löstagbar cirkulär travertinskiva på benställning av mahogny.
Höjd ca 48 cm.
Diameter 90 cm.

Bruksslitage, repor på skiva, skrivet med röd och blå krita under skiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 48 cm.
Diameter 90 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 10 365