DORA RUSSELL, SECOND HALF 20TH CENTURY. SKYMNINGSTRÅL.

3314751. DORA RUSSELL, SECOND HALF 20TH CENTURY. SKYMNINGSTRÅL.

konstnär signerad, titeln och numrerad tavla 12/46, monterad och inramad, 69,5cm x 49cm övergripande, och Charles Littleworth, sent 1900-tal - Water Meadows at Clatford (Hampshire), signerad och daterad 1999, akvarell, monterad och inramad, 41cm x 51cm totalt (2).

Dora Russell, lite färgning och missfärgning, Littleworth, generellt gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 260