KOPPARFÖREMÅL med mera, 1800-1900-tal.

331432. KOPPARFÖREMÅL med mera, 1800-1900-tal.

Takmpel, Karl Johan-stil.
Grytor, kaffepanna, munkpanna.
Stenmortel med stöt.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Takmpel, Karl Johan-stil.
Stenmortel med stöt.

Slitage, skador.

Antal besök: 675