TVÅ NIKON-KAMEROR OCH TILLBEHÖR.

3314247. TVÅ NIKON-KAMEROR OCH TILLBEHÖR.

En Nikon F-601, serienummer 2278113
En Nikon F-801, serienummer 2316713
Ett AF Nikkor 24-50 mm 1:3.3-4.5-objektiv
Ett AF Nikkor 50 mm 1:1.4-objektiv
Ett AF Nikkor 36-70mm 1:3.3-4.5-objektiv
Inrymt i en dukfärgad bärväska och säljs med en monopod och ett Velbon PH157Q stativ i bärväska.

Begagnat skick,
Kamerahus med synliga tecken på slitage som står i proportion till ålder och användning.
Linserna verkar fria från damm, svamp och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Begagnat skick,

Antal besök: 420