SPEGLAR, 2 stycken, 1800-tal.

SPEGLAR, 2 stycken, 1800-tal.
3314211. SPEGLAR, 2 stycken, 1800-tal.

Två speglar, förgylld ram i trä med pastellage. Omgjorda från spegellampetter.
Mått: 43,5 x 59 cm.

Bruksspår, reparationer. Senare spegelglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 43,5 x 59 cm.

Antal besök: 543