ULRIKA HYDMAN-VALLIEN. Kärlekslabyrint, färglitografi nr 185/380, signerad Ulrika HV.

331405. ULRIKA HYDMAN-VALLIEN. Kärlekslabyrint, färglitografi nr 185/380, signerad Ulrika HV.

Bladmått 34x30,5 cm, oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 34x30,5 cm, oramad.

Antal besök: 827