MADELEINE PYK. Promenad des Anglais, färglitografi nr 241/275, signerad M Pyk.

331400. MADELEINE PYK. Promenad des Anglais, färglitografi nr 241/275, signerad M Pyk.

Bladmått 46x45 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 46x45 cm.

Madeleine Pyk (Född 1934)

Antal besök: 1 423