VÄGGLAMPA, Luxus, 1960-tal.

VÄGGLAMPA, Luxus, 1960-tal.
331370. VÄGGLAMPA, Luxus, 1960-tal.

Etikettmärkt. Textilskärm. Skärmens höjd ca 166 cm.

Slitage. Skärm med brännfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 540