TALLRIK, Kina, 1700-tal.

TALLRIK, Kina, 1700-tal.
33134. TALLRIK, Kina, 1700-tal.

Polykrom dekor av växter och fåglar. Diamater 28 cm.

Fåtal små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fåtal små nagg.

Antal besök: 978