STOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första del.

331326. STOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första del.

Förgyllda.
Med sammetsklädsel.
Fjädersits.

Ålders samt bruksslitage.
Mindre dekoravslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgyllda.
Med sammetsklädsel.
Fjädersits.

Ålders samt bruksslitage.
Mindre dekoravslag.

Antal besök: 725