ALFRED SISQUELLA. En flicka.

ALFRED SISQUELLA. En flicka.
3313087. ALFRED SISQUELLA. En flicka.

Olja på duk fäst på kartong
Signerad
15,8x12 cm.

I gott skick. Ram i förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk fäst på kartong
Signerad
15,8x12 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 330