TONY LAROY STRANDBERG. Gouache.

3312796. TONY LAROY STRANDBERG. Gouache.

Figurkomposition. Signerad Laroy. 35x49 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 473