VÄGGDEKORATION, snidat trä, Afrika.

3312670. VÄGGDEKORATION, snidat trä, Afrika.

Ca 30 x 100 x 4 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30 x 100 x 4 cm.

Bruksskick, ytslitage.

Antal besök: 399