JOAL COMPACT, 6 st, leksaksfordon, 2000-tal.

3312585. JOAL COMPACT, 6 st, leksaksfordon, 2000-tal.

6 st originalkartonger med truck, grävmaskiner och traktor av märket Joal Compact, nr 160, 161, 162, 181, 191 och 193.
Längder förpackningar 18-22 cm.

Oanvända och oöppnade, originalkartonger med slitage.

Tema

Leksaker från förr

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Leksaker från förr

Antal besök: 571