JOAL COMPACT, 5 st, leksaksfordon, 2000-tal.

3312570. JOAL COMPACT, 5 st, leksaksfordon, 2000-tal.

5 st originalkartonger med truck, lastare, grävmaskin och lyftkran av märket Joal Compact, nr 188, 230, 231, 232 och 236.
Längder förpackningar 22-26 cm.

Oanvända och oöppnade, originalkartonger med slitage.

Tema

Leksaker från förr

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Leksaker från förr

Antal besök: 848