FOLKDRÄKT, 12 delar, "Delsbodräkt", 1900-talets första halva.

331257. FOLKDRÄKT, 12 delar, "Delsbodräkt", 1900-talets första halva.

Bruksslitage. Den översta hyskan saknas. Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 7 245