JOAL COMPACT, 4 st, leksaksfordon, 2000-tal.

3312557. JOAL COMPACT, 4 st, leksaksfordon, 2000-tal.

4 st originalkartonger med grävmaskiner och lantbruksmaskin av märket Joal Compact, nr 172, 239, 240 och 400.
Längder förpackningar 25-28 cm.

Oanvända och oöppnade, originalkartonger med slitage.

Tema

Leksaker från förr

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Leksaker från förr

Antal besök: 826