3312557. JOAL COMPACT, 4 st, leksaksfordon, 2000-tal.
4 st originalkartonger med grävmaskiner och lantbruksmaskin av märket Joal Compact, nr 172, 239, 240 och 400.
Längder förpackningar 25-28 cm.
Oanvända och oöppnade, originalkartonger med slitage.
Leksaker från förr