MATBORD, 1960-tal.

MATBORD, 1960-tal.
3312555. MATBORD, 1960-tal.

Teak. Rektangulär skiva, två utdragsskivor à 39,5 cm. Längd 120, bredd 80, höjd 74 cm (med skivorna infällda).

Bruksslitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3312555. MATBORD, 1960-tal.

Bruksslitage, smärre repor.

Antal besök: 657