HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft.

331180. HÖRNSKÅP, 1900-talets andra hälft.

Längd 68, bredd 40, höjd 181 cm.

Smärre slitage samt mindre fanerskador. Små mörka stänkfläckar under den lackade ytan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 646