SÄNGBORD, 1900-talets mitt.

SÄNGBORD, 1900-talets mitt.
3311740. SÄNGBORD, 1900-talets mitt.

Höjd 60 cm
Bredd 41,5 cm
Djup 25 cm.

Bruksslitage, ställvist solblekt, märken, spricka ställyta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm
Bredd 41,5 cm
Djup 25 cm.

Antal besök: 506