KARL GUSTAV NILSSON. LITOGRAFI.

3311435. KARL GUSTAV NILSSON. LITOGRAFI.

Komposition, E.A 1/15.
Signerad och daterad K.G Nilsson 1977.
Bildmått 93x53 cm, rammått 103x60 cm.

Ramslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition, E.A 1/15.

Ramslitage.

Antal besök: 506