OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, hästar över pustan, signerad och daterad 1972.

331132. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olja på duk, hästar över pustan, signerad och daterad 1972.

50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 909