PIEDESTALER, 4 st snarlika med marmor/stenskivor.

331117. PIEDESTALER, 4 st snarlika med marmor/stenskivor.

Högsta höjd 72,5 cm.

Repor, sprickor, skador, utbytta delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 72,5 cm.

Antal besök: 873