KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

331047. KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

Bemålad.
Ca. längd 74, bredd 55, höjd 205 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bemålad.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 897