KLOSTERKLOCKA, mässing, Frankrike, 1900-tal.

3309880. KLOSTERKLOCKA, mässing, Frankrike, 1900-tal.

Med text på klockan: "Oui me tangit vocem meam audit"/"Han rör vid mig och hör min röst"
Höjd 42, bredd 19, djup 22 cm
Klockans diameter 13 cm
Kläppen, hotellnyckelhållare rum 24, från Kullagårdens Wärdshus, Mölle.

Bruksskick, ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42, bredd 19, djup 22 cm
Klockans diameter 13 cm

Bruksskick, ytslitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 226