ULF LUNDQVIST. Rökande man, olja på kartong, signerad.

330986. ULF LUNDQVIST. Rökande man, olja på kartong, signerad.

81x78 cm.

Oramad. Skador på kartong. Delvis skadat ytskikt.

Gör en kostnadsfri värdering!

81x78 cm.

Antal besök: 2 117