ANDREAS LEMBERG (GEB. 1951). Damnaken.

3309696. ANDREAS LEMBERG (GEB. 1951). Damnaken.

Andreas Lemberg (f. 1951), naken av damer, olja på duk, 1989, signerad, daterad, ca. 180 x 150 cm.

Minimal rivning i duken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Minimal rivning i duken.

Antal besök: 428