FIGURIN, porslin, Fiskargumma, nummer 2233, signerad HN, Bing & Gröndahl.

330967. FIGURIN, porslin, Fiskargumma, nummer 2233, signerad HN, Bing & Gröndahl.

Höjd 21 cm.

II:sortering
Litet nagg på insidan av bottenring.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

II:sortering

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 351