CHRISTIAN BEIJER. "Nymålad", serigrafi på canvas, signerad i trycket. 2000-tal.

330905. CHRISTIAN BEIJER. "Nymålad", serigrafi på canvas, signerad i trycket. 2000-tal.

Tryckt på Artic Canvasduk. Mått 70 x 50 cm.

Ej i ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej i ram.

Antal besök: 1 319