VÄGGLAMPA, tidigt 1900-tal.

VÄGGLAMPA, tidigt 1900-tal.
330903. VÄGGLAMPA, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 28 cm, djup ca 33 cm.

Åldersslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 28 cm, djup ca 33 cm.

Antal besök: 893