ALADÅBFORM, koppar, 1700/1800-tal.

33090. ALADÅBFORM, koppar, 1700/1800-tal.

Längd inkl grepp 42, höjd ca 13 cm.

Slitage. Smärre skador i form av sprickor på kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 873