FAT, porslin, Kina, Famille Rose, 1800-tal.

330897. FAT, porslin, Kina, Famille Rose, 1800-tal.

Med polykrom dekor.
Diam: 37,5, Höjd: ca 6 cm.

Ålders- och bruksslitage.
Liten tillverkningsdefekt på ovansida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med polykrom dekor.
Diam: 37,5, Höjd: ca 6 cm.

Ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 1 792