RESEGRAMMOFON, Luma LE247, 1960-tal.

330833. RESEGRAMMOFON, Luma LE247, 1960-tal.

Längd 37, bredd 25, höjd 13,5 cm.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 789