SKÄNK MED VITRINÖVERDEL, vitmålad, 1900-talets första hälft.

330797. SKÄNK MED VITRINÖVERDEL, vitmålad, 1900-talets första hälft.

Längd 143 cm. Bredd 49 cm. Höjd 175 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 883