LAVOAR, 1900-tal.

LAVOAR, 1900-tal.
3307706. LAVOAR, 1900-tal.

Höjd 108,5 cm.
Bredd 100 cm.
Djup 50 cm.

Fläckar, märken, repor.
Listdel saknas på bakre ben, skada på marmor.
sprickor/glipor invändigt samt bakstycke.
Maskstunget.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
3307706. LAVOAR, 1900-tal.

Höjd 108,5 cm.
Bredd 100 cm.
Djup 50 cm.

Fläckar, märken, repor.
Maskstunget.

Nycklar saknas.

Antal besök: 481