SIGNIERT NEUMEISTER. Stilleben. Gevaste blommor mot lila bakgrund.

330739. SIGNIERT NEUMEISTER. Stilleben. Gevaste blommor mot lila bakgrund.

Olja på duk, samtida, signerad nedre högra, oramad. Mått ca. 70 x 60 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 1 948