BAJONETTER, 2 st, Fiskars, Finland, 1900-tal.

330735. BAJONETTER, 2 st, Fiskars, Finland, 1900-tal.

Total längd inkl slida ca 43 cm.

Slitage, sprickor, smärre hack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 549