BORDSPENDYL, förgylld brons, 1800-talets senare del.

330732. BORDSPENDYL, förgylld brons, 1800-talets senare del.

Bordspendyl, höjd 31 cm.

Ej genomgången, sprucken urtavla
Lagning fot, saknar nyckel.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordspendyl, höjd 31 cm.

Lagning fot, saknar nyckel.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 127