ETT LÅGT SOFFBORD I EK.

ETT LÅGT SOFFBORD I EK.
3307295. ETT LÅGT SOFFBORD I EK.

På formade stativ med en fäst bår och rektangulär topp. Höjd 46cm x Längd 91.5cm x Djup 47cm.

Allmänt slitage med några märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 284