BESTICK, 76 delar teak, 1960-tal.

330711. BESTICK, 76 delar teak, 1960-tal.

Matskedar 6 st
Matgafflar 12 st
Matknivar 12 st
Dessertskedar 12 st
Smörgåsgafflar 12 st
Smörgåsknivar 6 st
Gafflar special 12 st
Uppläggningsbestick 4 st.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Matskedar 6 st
Matgafflar 12 st
Matknivar 12 st
Dessertskedar 12 st
Smörgåsgafflar 12 st
Smörgåsknivar 6 st
Gafflar special 12 st
Uppläggningsbestick 4 st.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 438