SKRIVBORD, furu, 1800-tal.

SKRIVBORD, furu, 1800-tal.
330700. SKRIVBORD, furu, 1800-tal.

Längd 110 cm. Bredd 56.5 cm. Höjd 77 cm.

Renoverat och kompletterat.
Maskstunget. Bruksslitage. Smärre repor/färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Renoverat och kompletterat.

Antal besök: 902