Stadsauktion Sundsvall
Konst
Övrigt
IDA MALM. Skulptur, 2 delar, kafferep, skuret och bemålat trä. Signerad.
330682. IDA MALM. Skulptur, 2 delar, kafferep, skuret och bemålat trä. Signerad.
Höjd 8,5 - 12 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 8,5 - 12 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 044