OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Skulpturer, 4 st, skuret och bemålat trä, delvis signerade. 1900-tal.

330671. OIDENTIFIERADE KONSTNÄRER. Skulpturer, 4 st, skuret och bemålat trä, delvis signerade. 1900-tal.

Höjd 13 - 18 cm.

Bruksslitage, yxa och handtag på korg trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 - 18 cm.

Antal besök: 581