MATTA, rölakan, Skåne, 1900-talets början, längd 377 cm.

330668. MATTA, rölakan, Skåne, 1900-talets början, längd 377 cm.

Matta rölakan längd 377 x 56 cm.

Skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, fläckar.

Antal besök: 864