SIGNIERT NEUTSCHMANN. Sjöman med samlad rigg framför en fantastisk horisont.

330664. SIGNIERT NEUTSCHMANN. Sjöman med samlad rigg framför en fantastisk horisont.

Olja på duk, samtida, signerad nedre vänster, oramad. Mått ca. 80 x 60 cm.

I gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

I gott skick.

HannoVerum
Antal besök: 816