YTTERFODER, 4 stycken, majolika, bl.a. Rörstrand.

3306568. YTTERFODER, 4 stycken, majolika, bl.a. Rörstrand.

Diameter 13-21, höjd 13-18 cm.

Mindre glasyrbortfall på den stora krukan, smärre bottennagg på den blå, i övrigt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 018