BOX, plåt med handtag, 1900-tal.

3306271. BOX, plåt med handtag, 1900-tal.

Ca 24 x 51 x 31 cm.

Bruksskick, rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 24 x 51 x 31 cm.

Bruksskick, rostangrepp.

Antal besök: 307